FATMOOSE Autumn-Deals! Ekskluzywne jesienne zniżki – tylko do 24.10!

Płatność

Jakie sposoby płatności są do wyboru w FATMOOSE?

Aby ułatwić dokonywanie płatności za zamówienia, oferujemy w naszym sklepie wybór najpopularniejszych sposobów płatności:

Przelew bankowy
Karta kredytowa
PayPal
Przelewy24
ApplePay

Uwaga! Płacąc przez PayPal lub kartą kredytową wartość zamówienia zostanie naliczona w walucie euro. Stosowany jest aktualny dzienny kurs wymiany. Stały kurs wymiany (4,50 zł/€), możliwa różnica w stosunku do kursu wymiany w bieżącym dniu. W razie pytań skontaktuj się z nami.

Więcej informacji na temat naszych sposobów płatności znajdziesz tutaj: Sposoby płatności

Kiedy zostanie obciążona moja karta kredytowa?

Obciążenie karty następuje w momencie złożenia zamówienia. Zawsze zwróć uwagę, jaki sposób rozliczenia dotyczy Twojej karty kredytowej.

Czy mogę zmienić sposób płatności po złożeniu zamówienia?

Upewnij się przed złożeniem zamówienia, czy wybrałeś odpowiedni sposób płatności. Po złożeniu zamówienia nie można już niestety zmienić sposobu płatności.

Jakie są dane do przelewu FATMOOSE?

Nasze dane do przelewu to:

Płatność w PLN:
Wickey GmbH & Co. KG
Nr r-ku: 88 1140 1140 0000 2901 1800 1001
IBAN: PL88 1140 1140 0000 2901 1800 1001
BIC/SWIFT: BREXPLPW

Płatność w EUR:
Wickey GmbH & Co. KG
Nr r-ku: 61 1140 1140 0000 2901 1800 1002
IBAN: PL61 1140 1140 0000 2901 1800 1002
BIC/SWIFT: BREXPLPW

Pamiętaj, aby zawsze podać jako tytuł przelewu numer referencyjny płatności Ułatwi nam to przyporządkowanie Twojej płatności. Gdy tylko płatność zostanie przez nas otrzymana i zaksięgowana, otrzymasz email z potwierdzeniem otrzymania płatności.

Czy podczas dokonywania płatności dane są bezpieczne?

Zgodnie z mottem „bezpieczeństwo przede wszystkim” Twoje bezpieczeństwo jest bardzo ważne dla naszych partnerów obsługujących płatności. Aby zagwarantować prawidłową realizację płatności, pracujemy wyłącznie z poważanymi ekspertami w zakresie płatności, którzy stosują najwyższe standardy bezpieczeństwa i zaawansowane systemy zapobiegania oszustwom.

Kiedy otrzymam fakturę?

Otrzymasz fakturę za zamówienie natychmiast, po otrzymaniu płatności przez nasz system, i potwierdzeniu przez e-mail.

Czy mogę otrzymać fakturę na firmę?

Oczywiście możemy wystawić fakturę na firmę. W tym celu wystarczy przy składaniu zamówienia usunąć zaznaczenie opcji „Mój adres rozliczeniowy oraz adres dostawy są takie same”, a następnie wypełnić dwa dodatkowe pola „Firma” oraz „Numer NIP (VAT UE)”.

Czy na fakturze jest osobno podana kwota podatku VAT?

Podatek VAT nie jest wykazany jako osobna pozycja na fakturze. Na fakturze znajduje się jednak informacja o tym, że kwota całkowita zawiera podatek VAT.

Czy FATMOOSE oferuje bony podarunkowe?

Niestety obecnie nie oferujemy żadnych bonów podarunkowych — ale kto wie... może w przyszłości to zmienimy! Aby skorzystać ze świetnych ekskluzywnych promocji, warto regularnie zaglądać na naszą stronę internetową i kanały w mediach społecznościowych.

Czy w FATMOOSE są rabaty/kody promocyjne?

Z FATMOOSE warto mieć oczy otwarte i obserwować naszą stronę internetową: w naszym sklepie i na naszych kanałach w mediach społecznościowych regularnie pojawiają się świetne akcje rabatowe, którymi chcemy nieustannie zaskakiwać naszych klientów.
Niestety FATMOOSE nie oferuje obecnie kuponów podarunkowych.

Jestem blogerem - czy otrzymam rabat?

Bardzo chętnie zapoznamy się z Twoją ofertą współpracy. Wyślij nam wiadomość ze wszystkimi szczegółami na adres [email protected] i niebawem się do Ciebie odezwiemy.