FATMOOSE Autumn-Deals! Ekskluzywne jesienne zniżki – tylko do 24.10!

Kontakt

W jaki sposób i kiedy można się kontaktować?

Można z nami kontaktować się drogą o formularzu kontaktowym i klasycznie przez telefon. Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00 pod następującym numerem telefonu: +48 (0)22 2922 239. Między 9:00 a 12:00 nasz polski personel chętnie Ci pomoże. Następnie nasza obsługa klienta w języku angielskim jest dostępna do godziny 16:00. Prosimy o uwzględnienie uwagi na gorącej linii.

W jaki sposób mogę Wam przekazać moją opinię?

Są Państwo zadowoleni albo mają Państwo dla nas sugestie? Proszę dać nam znać. Będziemy się cieszyć z oceny w TrustedShops lub Trustpilot albo recenzji w Google. Jeśli będą Państwo z czegoś niezadowoleni, proszę skontaktować się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem formularzu kontaktowym. Nasi pracownicy znajdą dla Państwa odpowiednie rozwiązanie. Są Państwo prawdziwym fanem i chcieliby Państwo podzielić się swoimi przeżyciami? W takim razie proszę udostępnić swoje zdjęcie lub filmik na Instagramie z hashtagiem #fatmoosemoment lub wyśłać nam zdjęcie bądź filmik wraz z oświadczeniem na adres [email protected] aby zamieścić je na naszej stronie internetowej. Czekamy na Państwa opinię!

Gdzie mogę obejrzeć opinie i zdjęcia innych klientów?

Klientów, których uszczęśliwiamy już w całej Europie oraz którzy specjalnie dla nas dzielą się swoimi przygodami, możesz spokojnie obejrzeć w naszym sklepie w sekcji Inspiration. Zainispiruj się!

Czy istnieje nożliwość współpracy z firmą FATMOOSE dla blogerów?

Prowadzisz bloga i interesuje Ciebie współpraca z nami? Miło nam to słyszeć! Wyślij nam po prostu e-maila na adres [email protected] i opowiedz nam w nim o sobie i o swoch planach dotyczących przyszłej współpracy. Jeśli posiadasz już pakiet mediowy, prześlij nam go. W ten sposób przyszła współpraca może rozpocząć się jeszcze sprawniej!