Plac zabawPerfect fit for your garden

Drewniane place zabaw dla dzieci

Dbamy o to, aby używane przez nas drewno pochodziło z naturalnych i zrównoważonych upraw. Ponadto drewno wymaga wiele troski, aby zabezpieczyć je przed grzybami, zgnilizną, warunkami atmosferycznymi i pleśnią. Dlatego FATMOOSE uszlachetnia drewno poprzez wysokiej jakości impregnację, która jest stosowana także w przypadku publicznych placów zabaw (w przedszkolach lub szkołach). Zwiększa to w naturalny sposób trwałość i bezpieczeństwo placu zabaw.

Plac zabaw

Strona
Strona

Place zabaw FATMOOSE – pasujące do każdego ogrodu

Chcieliby Państwo stworzyć otoczenie dla swoich dzieci, w którym będą się mogły całkowicie swobodnie i aktywnie bawić z przyjaciółmi na świeżym powietrzu i po prostu świetnie spędzać czas? Jeśli tak, to plac zabaw FATMOOSE w ogrodzie to coś dla Państwa i Państwa rodziny. Wszystko jedno, czy będzie to klasyczny plac zabaw z huśtawką czy przytulny plac zabaw z domkiem. Nasze place zabaw łączą sportowe wyzwania z niezrównanym designem, dzięki czemu drewniany plac zabaw FATMOOSE to perfekcyjne uzupełnienie, które rzeczywiście pasuje do każdego ogrodu.

Uszczęśliw swoje dzieci i wybieraj spośród różnych modeli z naszej oferty placów zabaw: z placu zabaw z domkiem na drzewie Państwa mali odkrywcy mogą mieć widok na całe ogrodowe królestwo zabawy, dzieląc się tajemnicami we własnej samotni. A kiedy popuści się wodze fantazji, można całkiem łatwo przekształcić ten nowy plac zabaw w zamek. A co powiedzą Państwo na plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawką i piaskownicą? Dzięki całemu pakietowi dzieci mogą naprawdę poszaleć z przyjaciółmi, znajdując wiele możliwości na włączenie różnych elementów do swoich zabaw. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo coś odpowiedniego dla ogrodu każdej wielkości. Jeśli chcą Państwo kupić plac zabaw, w FATMOOSE na pewno znajdą Państwo idealny model – tak indywidualny jak Państwo, Państwa rodzina i Państwa styl życia.

Plac zabaw sprawi, że dzieci będą promienieć z radości

Drewniany plac zabaw dla dzieci FATMOOSE gwarantuje nie tylko najwyższą jakość, ale także naturalny design wysokiej jakości, który na pewno wpasuje się w każdy ogród. Sami opracowujemy i produkujemy nasze place zabaw, od pierwszego pomysłu do ostatniej śruby, dzięki czemu cały proces jest profesjonalnie nadzorowany. Przed wysyłką do Państwa ogrodu plac zabaw przechodzi surową kontrolę jakości. FATMOOSE produkuje wyłącznie place zabaw z naturalnego drewna oraz wysokiej jakości akcesoria. Także wszystkie dokupowane artykuły są starannie kontrolowane, tak by spełniały wymogi FATMOOSE. Nie tylko indywidualnie wykonujemy, kontrolujemy i zatwierdzamy wszystkie etapy, od opracowywania po wysyłkę. Przestrzegamy także aktualnych europejskich standardów, tak by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, stabilności i trwałości sobie i naszym klientom. Dzięki temu plac zabaw wytrzymuje nawet najbardziej zwariowane zabawy na huśtawkach i zjeżdżalniach.

Plac zabaw sprawi, że dzieci będą promienieć z radości

Oprócz bezpieczeństwa stawiamy oczywiście także na niedościgły design – tak samo wyjątkowy i różnorodny jak upodobania Państwa dzieci. I dlatego nieustanie tworzymy i rozwijamy nowe pomysły, które są perfekcyjnie dostosowane do potrzeb Państwa rodziny. W ten sposób firma FATMOOSE dba o zapewnienie bezpieczeństwa i radości z zabawy Państwu i Państwa dzieciom. U nas każdy znajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb! W efekcie nawet w niewielki plac zabaw lub plac zabaw z piaskownicą od razu stanie się centralnym punktem w Państwa ogrodzie.

Plac zabaw dla dzieci – do łatwego samodzielnego montażu

W firmie FATMOOSE znajdą Państwo zarówno place zabaw do małego ogrodu, jak i duże modele z podestem na wysokości 150 cm. Dobry początkowy wybór odpowiedniego placu zabaw to szansa na udany projekt budowlany. Proszę pamiętać, by od początku dobrze wybrać miejsce w ogrodzie do ustawienia placu zabaw, tak by móc zaoferować swoim dzieciom jak największą radość z zabawy. Dzięki prostej instrukcji montażu i jednemu lub dwóm energicznym pomocnikom można szybko zmontować plac zabaw z piaskownicą, tworząc wytrzymałą infrastrukturę do wszelkiego typu zabaw. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Państwa dzieciom drewniany plac zabaw jest stabilnie zakotwiczony w podłożu przy użyciu betonu. Teraz dzieci mogą się zająć budowaniem zamków z piasku i stawiać sobie coraz to nowe sportowe wyzwania podczas wspinaczki, zjeżdżania i ćwiczeń gimnastycznych. Perfekcyjny dodatek do ogrodu i aktywne, szczęśliwe dzieci!

Nasza porada: jeśli szukają Państwo okazji, zapraszamy na naszą stronę z wyprzedażami. Zawsze można tam coś wybrać dla siebie w korzystnej cenie w naszej wyprzedaży placów zabaw .