O nas

Z miłością od firmy fatmoose

Firma fatmoose opracowuje wspaniałe produkty z drewna do zabawy na zewnątrz. Od placów zabaw poprzez huśtawki aż po piaskownice - u nas znajdziesz wszystko. fatmoose robi wszystko z miłości: Z miłości do klientów, nietuzinkowego wzornictwa, wysokiej jakości i naturalnego charakteru drewna.

Z miłości do klientów

Klient nasz pan. Ten slogan traktujemy priorytetowo - dlatego każdego dnia stawiamy sobie pytanie „Czego oczekują od nas nasi klienci?” Aby spełnić te oczekiwania, a nawet spełnić je z nawiązką stawiamy na wysoką jakość, bezpieczeństwo, szybką dostawę i korzystne ceny.

Z miłości do nietuzinkowego wzornictwa

Kochamy kolory i kreatywne formy. Dlatego każdego dnia opracowujemy i tworzymy nowe kreacje - specjalnie dla ciebie. Podążamy za aktualnymi trendami i dzięki temu możemy oferować najfajniejsze produkty.

Z miłości do wysokiej jakości

Firma fatmoose stosuje naturalne drewno i wysokiej jakości dodatki. Wszystkie nabywane od poddostawców produkty poddawane są skrupulatnej kontroli pod kątem zgodności z naszymi wymogami.

Z miłości do naturalnego charakteru drewna

Zwracamy uwagę na to, czy drewno pochodzi z naturalnej i zrównoważonej gospodarki leśnej. Ponadto drewno wymaga wiele miłości, aby chronić je przed grzybami, gniciem, czynnikami atmosferycznymi i pleśnią. Dlatego firma fatmoose poddaje drewno obróbce uszlachetniającej poprzez wysokiej klasy impregnację chroniącą je przed wodą, tak jak ma to miejsce w przypadku publicznych placów zabaw w przedszkolach i szkołach. Pozwala to w naturalny sposób wydłużyć żywotność i zwiększyć bezpieczeństwo placu zabaw. Po prostu WYPAS.

Jak cudownie! Plac zabaw fatmoose Wacky World zadebiutował w filmie u Disney’a. Poznaj fantastycznąv Disney Junior Tour!