Nasza
filozofia

Natura to najlepszy plac zabaw i
jest otwarta przez cały rok

Błotniste ręce, trawa pod stopami, odkrywanie natury - w fatmoose wierzymy, że każde dziecko zasługuje na wolność eksploracji swojego otoczenia w bezpiecznym środowisku do zabawy; że dzieci są wspierane w ich rozwoju fizycznym i umysłowym poprzez zabawę; oraz że każde dziecko jest zmotywowane do zabawy na zewnątrz bez względu na pogodę. Dlatego poświęciliśmy się produkcji naturalnych urządzeń do zabawy, dzięki którym możesz stworzyć w swoim ogrodzie azyl do zabawy na świeżym powietrzu.

 • Badanie
 • Uczenie się
 • Zabawa

Urządzenia do zabawy
inspirowane naturą

Nasze zaangażowanie wykracza poza samą zabawę.
Jako firma wykorzystująca naturalne zasoby do produkcji swoich urządzeń do zabawy, wiemy, że chodzi nie tylko o branie, ale również o dawanie czegoś naturze w zamian. Dlatego rozumiemy, jak ważne jest stworzenie zrównoważonej przyszłości dla naszych dzieci i chcemy dołożyć naszą cegiełkę do zachowania natury jako ich placu zabaw:

10
LAT
GWARANCJI¹
 • Starannie pozyskane materiały

  Do naszych urządzeń do zabawy głównie wykorzystujemy naturalnie rosnące drewno, materiał, który ze względu na swoją trwałość i jakość został starannie wybrany. Dzięki temu zapewniamy, że nasze urządzenia do zabawy są nie tylko trwałe, ale również przyjazne dla natury.

 • Europejskie pochodzenie

  Przywiązujemy dużą wagę do jakości i starannego traktowania naszego drewna. Dlatego nasze drewno pozyskujemy głównie z lokalnych lasów w południowo-wschodnich Niemczech.

 • Gwarancja dzieciństwa¹

  Mamy pełne zaufanie do jakości i trwałości naszego drewna. Dlatego udzielamy 10-letniej gwarancji¹ na wszystkie drewniane części naszych urządzeń do wspinaczki i huśtawek do użytku prywatnego, aby dzieci mogły bawić się na nich przez wiele lat.

Nasza droga do zielonej przyszłości

Tak jak natura rozwija się organicznie, tak również nasza droga do zielonej przyszłości się rozwija. Na podstawie naszego zaangażowania w środowisko będziemy nieustannie dostosowywać i ulepszać nasze inicjatywy, aby sprostać rozwijającym się wyzwaniom i możliwościom. Ponieważ wierzymy, że wczesne połączenie z naturą kształtuje świadome zachowanie, jest dla nas szczególnie ważne, aby przekazać dzieciom głębokie zrozumienie dla środowiska i nauczyć je ostrożnego obchodzenia się z nim. Stwórzmy razem świadomość środowiskową jako nawyk.

Ekologiczne akcesoria

Pracujemy nad zastąpieniem naszych akcesoriów alternatywami z biodegradowalnego tworzywa sztucznego.

Zmniejszenie naszego śladu węglowego

Dążymy do zasilania naszego zakładu produkcyjnego energią słoneczną, aby zmniejszyć nasze emisje.

Tworzenie świadomości środowiskowej

Jako marka chcemy, aby dzieci wychodziły na zewnątrz i uczyły się dbać o naturę, aby już od najmłodszych lat budować świadomość środowiskową.

Naturalne plany

Naszym celem jest zastąpienie obecnych plandek z tworzywa sztucznego konopiami i innymi naturalnymi materiałami.

Redukcja odpadów

Nie chcemy, aby drewno z wycofanych z użytku placów zabaw naszych klientów stało się odpadem, dlatego wykorzystujemy je do upcyklingu i tworzenia nowych produktów, takich jak skrzynki na kwiaty.

Przyłącz się do nas i stwórz ekscytujące dzieciństwo!

Dowiedz się, dlaczego inni rodzice zdecydowali się na fatmoose i dołącz do naszej społeczności, aby umożliwić swoim dzieciom niezapomniane dzieciństwo.

Już 26 klientów pozostawiło ocenę

Trustscore 4,3 | 26 recenzje