AkcesoriaUnique like your kids

Miłość do szczegółów

FATMOOSE oferuje nieskończenie wiele akcesoriów. Stwórz swój plac zabaw lub huśtawkę zgodnie z własnymi życzeniami dzięki naszemu dużemu wyborowi kolorowych uchwytów, kamieni do wspinania i ciekawych lin wspinaczkowych. Przeżyj wspaniałe przygody korzystając z atrakcyjnej lornetki, teleskopu lub kierownicy. Również zjeżdżalnie są dostępne w ulubionym kolorze.

Akcesoria

Strona
Strona

Akcesoria FATMOOSE

Wśród akcesoriów FATMOOSE znajdziesz świetne wyposażenie dodatkowe do indywidualnie projektowanego placu zabaw. Tutaj jesteś królem i możesz wybierać spośród wielu efektownych kolorów, fajnych form oraz różnych właściwości. Najlepszą jakość można znaleźć u nas wszędzie: w drewnie impregnowanym ciśnieniowo, powłoce ze stali szlachetnej lub naszych kierownicach i lunetach z tworzywa sztucznego - w FATMOOSE stawiamy czoła wiatrowi i pogodzie oraz gwarantujemy grubą zabawę przez cały rok.

Tutaj można znaleźć nie tylko jakość, ale również styl. Genialne połączenia kolorów, wysokiej jakości drewno i efektowne funkcje zapewniają, że w ogrodzie swoje miejsce znajdzie niepowtarzalny plac zabaw. Znajdzie się coś na każdy budżet i do każdej wielkości ogrodu, dlatego z FATMOOSE można organizować odlotowe imprezy.

Akcesoria i ochrona

W FATMOOSE znajdują się na przykład akcesoria do placu zabaw ze zintegrowaną ochroną, na przykład piaskownica SandSeat ze skladana pokrywa o różnych rozmiarach, która podobnie jak folia ochronna do piasku SmartFoil zapewnia, że piasek zawsze jest czysty. Matę zabezpieczającą SoftSafe L można podłożyć pod huśtawkę lub plac zabaw, a ponadto znajdują się tutaj wszelkie kotwy do podłoża, kątowe i podstawowe.

Możesz wspinać się po genialnych trasach, korzystając z 5 kamieni wspinaczkowych wspinaczkowych, które można sobie wybrać według wspaniałych kolorów i rozmiaru ręki. Kto chce zajść wysoko, dla tego odpowiedni będzie nasz kosz do koszykówki HangRing. Aby podczas wszystkich zabaw mieć dobrą widoczność, FATMOOSE oferuje odlotową lornetkę DuoSpy XL, peryskop SecretSpy, a nawet teleskop SpecialsSpy, za pomocą których można wszędzie się przemieszczać razem ze świetnymi kierownicami w genialnych kolorach.

Oczywiście wszystko można łatwo zamocować na placu FATMOOSE. Kto chce do tego jeszcze świetne huśtawki, genialne zjeżdżalnie itp, jest w FATMOOSE we właściwym miejscu.

Tutaj wszystko funkcjonuje zgodnie z zasadą Back to the Basics, dzięki czemu otrzymujesz fajną luzacką konstrukcję, którą można szybko rozstawić.