Ze względu na okres świąteczny, terminy dostawy podane na stronach produktów mogą się różnić.

AkcesoriaUnique like your kids

Miłość do szczegółów

FATMOOSE oferuje nieskończenie wiele akcesoriów. Stwórz swój plac zabaw lub huśtawkę zgodnie z własnymi życzeniami dzięki naszemu dużemu wyborowi kolorowych uchwytów, kamieni do wspinania i ciekawych lin wspinaczkowych. Przeżyj wspaniałe przygody korzystając z atrakcyjnej lornetki, teleskopu lub kierownicy. Również zjeżdżalnie są dostępne w ulubionym kolorze.

Akcesoria

Strona
 1. SolidRoot Kotew kątowych
  • Do wieży do zabawy i huśtawki (bardzo stabilna)
  • Dostępne w różnych zestawach
  zł 119,95 zł 98,95
 2. SimpleRoot Kotwa gruntowa
  • Do wieży do zabawy i huśtawki (bardzo stabilna)
  • Dostępne w różnych zestawach
  zł 81,95 zł 68,95
Strona

Akcesoria FATMOOSE

Wśród akcesoriów FATMOOSE znajdziesz świetne wyposażenie dodatkowe do indywidualnie projektowanego placu zabaw. Tutaj jesteś królem i możesz wybierać spośród wielu efektownych kolorów, fajnych form oraz różnych właściwości. Najlepszą jakość można znaleźć u nas wszędzie: w drewnie impregnowanym ciśnieniowo, powłoce ze stali szlachetnej lub naszych kierownicach i lunetach z tworzywa sztucznego - w FATMOOSE stawiamy czoła wiatrowi i pogodzie oraz gwarantujemy grubą zabawę przez cały rok.

Tutaj można znaleźć nie tylko jakość, ale również styl. Genialne połączenia kolorów, wysokiej jakości drewno i efektowne funkcje zapewniają, że w ogrodzie swoje miejsce znajdzie niepowtarzalny plac zabaw. Znajdzie się coś na każdy budżet i do każdej wielkości ogrodu, dlatego z FATMOOSE można organizować odlotowe imprezy.

Akcesoria i ochrona

W FATMOOSE znajdują się na przykład akcesoria do placu zabaw ze zintegrowaną ochroną, na przykład piaskownica SandSeat ze skladana pokrywa o różnych rozmiarach, która podobnie jak folia ochronna do piasku SmartFoil zapewnia, że piasek zawsze jest czysty. Matę zabezpieczającą SoftSafe L można podłożyć pod huśtawkę lub plac zabaw, a ponadto znajdują się tutaj wszelkie kotwy do podłoża, kątowe i podstawowe.

Możesz wspinać się po genialnych trasach, korzystając z 5 kamieni wspinaczkowych wspinaczkowych, które można sobie wybrać według wspaniałych kolorów i rozmiaru ręki. Kto chce zajść wysoko, dla tego odpowiedni będzie nasz kosz do koszykówki HangRing. Aby podczas wszystkich zabaw mieć dobrą widoczność, FATMOOSE oferuje odlotową lornetkę DuoSpy XL, peryskop SecretSpy, a nawet teleskop SpecialsSpy, za pomocą których można wszędzie się przemieszczać razem ze świetnymi kierownicami w genialnych kolorach.

Oczywiście wszystko można łatwo zamocować na placu FATMOOSE. Kto chce do tego jeszcze świetne huśtawki, genialne zjeżdżalnie itp, jest w FATMOOSE we właściwym miejscu.

Tutaj wszystko funkcjonuje zgodnie z zasadą Back to the Basics, dzięki czemu otrzymujesz fajną luzacką konstrukcję, którą można szybko rozstawić.