Zainspirowani
naturą

Drewniane huśtawki dla dzieci FATMOOSE

Huśtawką drewnianą FATMOOSE sprawisz ogromną radość swojemu dziecku. Huśtawka dla dzieci w ogrodzie to wspaniała okazja, by poszaleć na świeżym powietrzu w ogrodzie z rodzeństwem lub przyjaciółmi. Przy samodzielnym opracowywaniu i produkcji naszych stelaży do huśtawek i placów zabaw przykładamy szczególną wagę do wysokiej jakości i zrównoważonego rozwoju, tak by bezpieczeństwo dla Twojego dziecka trwało równie długo jak radość z zabawy. Cały proces jest profesjonalnie monitorowany i przed wysyłką Twoja huśtawka do ogrodu przechodzi oczywiście gruntowną kontrolę jakości. Impregnowane drewno ramy huśtawki z sosny i świerka pochodzi z naturalnych i zrównoważonych upraw i zapewnia wyjątkową trwałość w zastosowaniu na zewnątrz. Wykonane z niego słupki zapewniają solidne podparcie naszym ogrodowym huśtawkom dla dzieci, co jest zasadniczym warunkiem beztroskiej i bezpiecznej zabawy. Solidne belki huśtawki z łatwością utrzymują dwoje dzieci, tak by mogły się bawić na huśtawce drewnianej, ile dusza zapragnie. Dzięki dołączonej instrukcji montażu możesz całkiem łatwo zrealizować projekt samodzielnego wykonania huśtawki. Huśtawka dla dzieci z drewna FATMOOSE zapewnia wieloletnią radość z zabawy i aby to móc zagwarantować, konserwujemy je. Drewno, które wykorzystujemy do wykonania sprzętów dla dzieci, jest impregnowane ciśnieniowo. Ta metoda ma wiele zalet. Umożliwia ustawienie huśtawki w mgnieniu oka i bez konieczności dodatkowego malowania. Nowa huśtawka ogrodowa w ogrodzie jest także optymalnie zabezpieczona przed wiatrem i innymi warunkami atmosferycznymi.

Ramy huśtawki pasują do każdego ogrodu

Pojedyncza huśtawka albo rama huśtawki ze zjeżdżalnią może być bezpiecznie ustawiona w każdym ogrodzie. A do tego perfekcyjnie wpasuje się do Twojego ogrodu, a różne modele są odpowiednie do ogrodów różnej wielkości. Huśtawka podwójna ze zjeżdżalnią lub przybudówką do wspinania się oferuje dzieciom wiele możliwości do sportowych wyzwań i aktywności z przyjaciółmi. Mając dużo miejsca i chcąc stworzyć dla dzieci dodatkową przestrzeń do zabawy i potaplania się w błocie, można oczywiście uzupełnić huśtawkę o piaskownicę. Możliwości są dokładnie tak różnorodne jak Twoje dzieci!

Dzięki huśtawce drewnianej w ogrodzie dzieci w każdym wieku znajdą wiele możliwości, by się wyszaleć. Mając ramę huśtawki ze zjeżdżalnią, mogą się najpierw wspiąć na podest, a później zsunąć na podłoże. Albo urządzić sobie zawody w huśtaniu na dwóch siedziskach huśtawki podwójnej z drewna. Skorzystają na tym nie tylko starsze dzieci, bo na huśtawce może się tak samo bezpiecznie huśtać niemowlę, o ile zapewnisz mu odpowiednie akcesoria. Siodełko na huśtawkę dla niemowląt to idealne wyposażenie dla małych dzieci i niemowląt, umożliwiające im odkrywanie swojego otoczenia. A kiedy trochę podrosną, będą mogły wraz z rodzeństwem lub przyjaciółmi poszaleć na podwójnej huśtawce ze zjeżdżalnią. W naszym sklepie internetowym znajdzie się coś odpowiedniego dla każdej rodziny i ogrodu każdej wielkości!

Samodzielny montaż huśtawki – każdy to potrafi

Kto chce samodzielnie zbudować huśtawkę FATMOOSE, ten może to oczywiście z łatwością zrobić. Nasze ramy huśtawki z drewna urzekają przemyślanym designem i jakością, a do tego można je szybko zmontować dzięki naszym prostym i szczegółowym instrukcjom montażu. Aby Twoje dzieci mogły się beztrosko bawić na huśtawce z drewna, korzystając z najwyższej gwarancji bezpieczeństwa, należy zakotwiczyć huśtawkę w ogrodzie. Aby uzyskać szczególnie miękkie i amortyzujące uderzenia podłoże, można ponadto rozłożyć maty bezpieczeństwa. Siedziska do huśtawki podwójnej z drewna mogą być wówczas wygodnie dostosowane do wieku i oczekiwań członków Twojej rodziny. Wyjątkowo aktywne dzieci będą mieć z pewnością wiele radości dzięki trapezowi gimnastycznemu. A w FATMOOSE-Shop są także modele huśtawek dla niemowląt, zapewniające radość ze spokojnego kołysania się w powietrzu także najmłodszym pociechom. A jeśli zależy Ci na różnorodności, zbuduj huśtwkę dla dzieci ze zjeżdżalnią lub dobudówką do wspinania się. Rama huśtawki z drewna to perfekcyjne uzupełnienie Twojego ogrodu, które będzie towarzyszem zabaw dziecka przez wiele lat!

#fatmoosemoment

Zobacz najpiękniejsze ogrody naszych zadowolonych klientów z całej Europy! Ty też masz taki przyciągający wzrok ogród? Jeśli tak, to podziel się nim z innymi, wykorzystując hasztag #fatmoosemoment lub poniższy przycisk do zamieszczania.