
TurboTruck Power XXL
- Wymiary: D500 x S350 cm
- Wysokość podestu: 120 cm
Wieża zabaw TurboTruck Power XXL z SuperSwing
Plac zabaw TurboTruck XL Power marki fatmoose przypomina wyglądem ciężarówkę. Na placu zabaw TurboTruck możesz się wspinać po drabinie lub ścianie z chwytami wspinaczkowymi GrabOn, znajdziesz tam również kierownicę StreetPilot, dźwignię zmiany biegów i wiele innych elementów. Specjalną atrakcją jest wielofunkcyjna kratka chłodnicy ciężarówki, która jednocześnie służy jako ściana wspinaczkowa. Czyż może być bogatsze wyposażenie?
Świetne są także dwie rury wydechowe, wymyślone specjalnie przez firmę fatmoose. Za pomocą zdejmowanego peryskopu możesz obserwować z powierzchni załadunkowej, który złodziej wywrócił pojemnik na śmieci u sąsiada. Stylowe logo fatmoose na spojlerze dachowym czyni plac zabaw kompletnym. Oczywiście wszystko najwyższej jakości/ Naprawdę świetny plac zabaw!
Plandeka dostarczana jest w jednym kawałku, dzięki czemu możesz ją dostosować do twojego placu zabaw z wieżą zgodnie z własnymi życzeniami. Podobają Ci się nasze obrazki? Wzór tego projektu znajdziesz w instrukcji montażu.
Zakres dostawy:
Szczegóły produktu:
- Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat
- Tylko do użytku domowego, pod bezpośrednim nadzorem dorosłych
- Podane wymiary i kolory mogą się nieznacznie różnić
Opinie
Napisz własną recenzję
Kotwy fatmoose
Kotwy fatmoose |
![]() |
![]() |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nazwa kotwy | SolidRoot | SimpleRoot | ||||||
Odpowiednie słupki | ≤ 9x9 cm | ≤ 9x9 cm | ||||||
|
||||||||
Odpowiednie do wszystkich rodzajów podłoża |
|
|
||||||
|
||||||||
Stabilność |
|
|
||||||
|
||||||||
Możliwy montaż na stronie wewnętrznej** |
|
|
||||||
Łatwy i szybki montaż |
|
|
Zalecamy wbetonowywanie wszystkich naszych kotew
* Stabilizuje słupki
** Kotwa niewidoczna z zewnątrz

Uzupełnij swoje zamówienie o kotwę do zjeżdżalni GlideRoot, aby zapewnić szczególnie stabilne wykonanie placu zabaw.

Info o
drewnie & plandece

Trwałe drewno
W naszych urządzeniach do zabawy zależy nam na trwałości i stabilności, dlatego używamy impregnowanego drewna sosnowego i świerkowego. Zalecamy wstępne nawiercanie niektórych elementów drewnianych, ponieważ drewno jako produkt naturalny może zmieniać swoją objętość pod wpływem wilgoci lub wysychania.

Projektowanie plandeki
Urządzenia do zabawy w fatmoose występują w różnych wariantach, zarówno z plandeką, jak i bez niej. Jeśli urządzenie do zabawy jest dostarczane z plandeką, otrzymasz ją w jednym kawałku, który można dowolnie zaprojektować i przyciąć. Podobają Ci się nasze zdjęcia? Wzory do wycięcia znajdziesz w instrukcji montażu.