Zainspirowani
naturą

Akcesoria do huśtawek FATMOOSE

Wyjątkowy wybór akcesoriów do huśtawek można znaleźć tutaj w FATMOOSE! Jeżeli zamówisz luzacki plac zabaw FATMOOSE, dostarczymy również pasującą huśtawkę. Ponieważ FATMOOSE na stabilnych, odjazdowych placach zabaw zawsze ma miejsce na dwie huśtawki, możesz wyszukać sobie drugie siedzenie indywidualnie z nieprzebranej liczby wspaniałych huśtawek. Gwarantujemy wszelkie kształty huśtawek, wybór efektownych kolorów oraz najlepsze ceny. To jest to!

Jeżeli wolisz klasycznie, zalecamy nasz doskonały asortyment tradycyjnych huśtawek. Spokojnie się rozejrzyj! Odkryjesz np. nasze drewniane siedzisko do huśtawki RetroRider, które wygląda jak prawdziwy przedmiot zabytkowy oraz nasze siedzisko do huśtawki Classic Rider w soczystej czerwieni. W naszej szerokiej ofercie mamy również akcesoria do huśtawek z twardej gumy lub z elastyczną powierzchnią siedziska.

Jeżeli wolisz bardziej odlotowo, FATMOOSE mówi jedno: ruszamy! Wypróbuj nasze odlotowe huśtawki okrągłe z tworzywa sztucznego lub z drewna.

Dla genialnych akrobatów spośród was mamy zamiast tradycyjnej huśtawki również trapezy i kółka gimnastyczne. To jest huśtanie w niekonwencjonalny sposób! Efektowne wspinanie zapewniają również lina wspinaczkowa FATMOOSE LineUp lub lina wspinaczkowa StepUp, a także doskonałe drabiny wiązane.

Najmłodsi mogą już coś odkrywać i cieszyć się z tego dzięki naszym huśtawkom dla niemowląt. Rzuć spokojnie na nie okiem!

FATMOOSE rozumie: wszystko musi być szybkie i łatwe. Dlatego zawsze mamy proste instrukcje, pozwalające na prosty i szybki montaż placu zabaw oraz huśtawki.

Nieskomplikowane, niekonwencjonalne i dosyć stylowe jest wzornictwo FATMOOSE, odpowiednie do każdego ogrodu i na każdą kieszeń. FATMOOSE zapewnia zawsze doskonały wygląd, wysoką jakość oraz zabawę w każdych warunkach atmosferycznych. Dlatego można wybierać genialne kolory, ćwiczyć na drewnie po impregnacji ciśnieniowej oraz przez cały rok korzystać z huśtawek odpornych na warunki atmosferyczne.

#fatmoosemoment

Zobacz najpiękniejsze ogrody naszych zadowolonych klientów z całej Europy! Ty też masz taki przyciągający wzrok ogród? Jeśli tak, to podziel się nim z innymi, wykorzystując hasztag #fatmoosemoment lub poniższy przycisk do zamieszczania.