PacificPearl Pro XXL

Informacje o produkcie
 • Wymiary: D635 x S502 cm
 • Wysokość podestu: 210 cm
Z 23% VAT.
check-green Darmowa dostawa
| Dostawa: ok. 18/03/24 - 27/03/24
Dodatkowo potrzebujesz
 • 1 Zestaw kotew po 14 sztuk
 • Maty gumowe 28 sztuk

Uwaga: przy zakupie naszych kotew udzielamy 10-letniej gwarancji¹ na nasze części drewniane.

 • SimpleRoot Kotwa gruntowa, 14 szt. 621108
  SimpleRoot Kotwa gruntowa, 14 szt.
  503,00 zł
 • SoftSafe XL Mata bezpieczeństwa w tym szpilki 620668_k
  SoftSafe XL Mata bezpieczeństwa w tym szpilki
  As low as 119,00 zł
 • SolidRoot Kotew kątowych, 14 szt. 621225
  SolidRoot Kotew kątowych, 14 szt.
  721,00 zł
 • Kotwa zjeżdżalni GlideRoot 640260
  Kotwa zjeżdżalni GlideRoot
  177,00 zł
 • SmartProtect Agrowłóknina 109580_k
  SmartProtect Agrowłóknina
  As low as 124,00 zł
PacificPearl Pro XXL

Plac zabaw PacificPearl Pro XXL z SuperSwing

Dla miłośników słońca pośród Was mamy coś bardzo wyjątkowego! Letnia rezydencja PacificPearl Pro XXL oferuje Wam karaibską atmosferę na pięciu wypasionych poziomach. Podciągnij się na linie albo wspinaj się po odjazdowej ścianie wspinaczkowej Twojego genialnego placu zabaw. U góry czeka na Ciebie stylowy domek plażowy, w którym możesz schować swoją bezcenną kolekcję muszli. Po zjechaniu ze zjeżdżalni możesz swobodnie odpocząć pod słonecznym żaglem i pozwolić swoim myślom płynąć. Po drabince do wspinania możesz dostać się na najwyższą platformę. Rzuć okiem przez jeden z teleskopów i napawaj się cudownymi widokami na turkusowy ocean. Pod liścmi palmy możesz ze swoją kliką organizować niezapomniane imprezy albo po prostu wspólnie się relaksować.

Rada super eksperta: przeskocz przez mostek między dwiema wieżami i przez sekretne wejście domku na plaży przedostań się w mgnieniu oka na zewnątrz. Chwyć za sieć rybacką i poszukaj kilku odlotowych skarbów, które możesz sprzedać w sklepie na wyspie. Albo od razu rzuć się w ekstremalnie fajną huśtawkę gniazdo i przysłuchuj się odgłosom karaibskiej wyspy. Relaks i zabawa jednocześnie – na co jeszcze czekasz?

Plandeka dostarczana jest w jednym kawałku, dzięki czemu możesz ją dostosować do twojego placu zabaw z wieżą zgodnie z własnymi życzeniami. Podobają Ci się nasze obrazki? Wzór tego projektu znajdziesz w instrukcji montażu.

Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat
Tylko do użytku domowego, pod bezpośrednim nadzorem dorosłych
Podane wymiary i kolory mogą się nieznacznie różnić

Zakres dostawy:

  Szczegóły produktu:

   O naszym PacificPearl Pro XXL

   Opracowaliśmy nasz PacificPearl Pro XXL, aby zachęcić dziecko do zabawy. Dowiedz się więcej o różnych funkcjach zabawy i o tym, jak w wyjątkowy sposób przyczyniają się one do rozwoju Twojego dziecka.

   • Wyobraź sobie

    Przekształcanie patyków w miecze, zbieranie kasztanów jako skarbów - tak jak dzieci wzbogacają swoją zabawę rekwizytami z natury, nasze wszechstronne akcesoria wspierają kreatywność i fantazję.

   • Odkrywanie

    Dzieci uwielbiają eksperymentować z elementami natury, bawić się wodą i błotem lub zbierać kamienie i liście. Piaskownica nie tylko zachęca do beztroskiego budowania i kopania, ale również wspiera zarówno motorykę dużą, jak i małą. Pobudza także kreatywność dzieci, podczas gdy zanurzają się w swojej wyobraźni.

   • Wspinaczka

    Podobnie ekscytujące jak wspinaczka na przewróconych pniach drzew, skałach lub drzewach w naturze, nasze place zabaw oferują również wymagające elementy wspinaczkowe. Wspierają one w zabawny sposób rozwój ważnych umiejętności motorycznych, siły, świadomości ciała i pewności siebie.

   • Huśtanie się

    Ponieważ dzieci z natury szukają wyzwań, w których mogą wykazać się swoją zręcznością, czy to na huśtawce, czy przy wiszeniu na niskich gałęziach, nasz plac zabaw z huśtawką oferuje przyjemną i fizycznie angażującą aktywność, która wspiera ich koordynację i poczucie równowagi.

   • Zjeżdżanie

    Czy to dreszczyk emocji podczas zjeżdżania błotnistym zboczem w deszczowych spodniach, czy ekscytacja ze zjeżdżania z wieży zabaw - zjeżdżalnie oferują dzieciom zabawną i ekscytującą możliwość poprawy równowagi i wzmocnienia ich pewności siebie.

   • Równowaga

    Dzieci instynktownie szukają możliwości wyzwania swojej równowagi w naturze, czy to na pniu drzewa, czy na niskim murku. Nasze place zabaw zawierają elementy, które wspierają umiejętności motoryczne, świadomość ciała i koncentrację.

   Kotwy fatmoose

    
   Nazwa kotwy SolidRoot SimpleRoot
   Odpowiednie słupki ≤ 9x9 cm ≤ 9x9 cm
   Odpowiednie do wszystkich rodzajów podłoża
   check-green
   check-green
   Stabilność
   star-solid-yellow star-solid-yellow star-solid-yellow star-solid-yellow star-solid-yellow
   star-solid-yellow star-solid-yellow star-solid-yellow
   Możliwy montaż na stronie wewnętrznej**
   check-green
   check-green
   Łatwy i szybki montaż
   check-green
   check-green

   Zalecamy wbetonowywanie wszystkich naszych kotew

   * Stabilizuje słupki

   ** Kotwa niewidoczna z zewnątrz

   Zasoby
   naturalne

   Nasze wskazówki, jak postępować z produktami z drewna

   Drewno z Europy
   Většina našeho dřeva pochází z domácích lesů v jihovýchodním Německu. Při výrobě našich herních zařízení používáme impregnované borovicové nebo smrkové dřevo. Dřevo Wickey se proto vyznačuje mimořádnou odolností ve venkovním prostředí.

   Naturalna i zrównoważona uprawa
   Przywiązujemy szczególną wagę do jakości i odpowiedzialnego użytkowania naszego drewna. Nasze drewno rosło powoli i dlatego jest twardsze i trwalsze. Impregnacja sprawia, że ​​drewno jest bardziej długotrwałe i bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin pod względem biologicznym.

   Możliwe rozszerzenie