FATMOOSE Mid Season Sale! Wspaniałe rabaty na lepszą zabawę w ogrodzie!

DomekThe perfect hideaway

Twój wymarzony domek zabaw

Stwórz własny kącik zabaw ze zwariowanymi domkami zabaw albo z nowoczesnymi Plac zabaw. Zobaczysz, ze z domkami zabaw FATMOOSE nie będziesz się nudzić. Poprzez wiele wystrzałowych wzorów i ogromny wybór, w naszym sklepie znajdziesz domek do zabaw dopasowany dla każdego. Sprawdź, będziesz zachwycony!

Domek

Place zabaw i domy na palach FATMOOSE

Place zabaw i domy na palach FATMOOSE są tak samo szczególne, jak nasze inne zestawy do zabaw. Nie ma znaczenia, czy zdecydujesz się na plac zabaw BeetleBox Bling XXL, fantastyczny PandaPark Pro XXL lub efektowny HippoHouse Heavy XXL. A może lepiej wysoki dom na palach FunFactory Fit XXL lub VanillaVilla Joy XXL. Wszędzie można spodziewać się doskonałej zabawy.

Place zabaw FATMOOSE i domy na palach FATMOOSE charakteryzują się solidną konstrukcją i wysoką jakością, a ponadto można je szybko rozstawić, ponieważ dostarczamy proste i szczegółowe instrukcje. Zaczynamy nową, efektowną zabawę z FATMOOSE!

Otwórz własne zoo – HippoHouse Heavy XXL

Zawsze marzyłeś o własnym zoo? Plac zabaw HippoHouse Heavy XXL pozwala spełnić te marzenia. Zaproś znajomych na smaczne jedzenie i pokaż im swoje królestwo. Efektowne elementy akcesoriów oraz fajna plandeka FatTarp na każdą pogodę uzupełniają plac zabaw. Dokładnie w stylu FATMOOSE.

PandaPark Pro XXL – zaproś swoich znajomych

Wykorzystaj drewniany plac zabaw FATMOOSE PandaPark Pro XXL na spotkania ze znajomymi albo jeszcze lepiej: otwórz własny kiosk, lodziarnię lub kawiarnię uliczną, ponieważ każdy plac zabaw FATMOOSE ma fantastyczną witrynę. A więc na co czekasz? Zostań teraz swoim szefem i spraw, że ogrodowy plac zabaw będzie najfajniejszym miejscem spotkań twojej paczki. Opracuj wnętrze według swoich wyobrażeń i życzeń oraz wprowadź jeszcze więcej fajnej atmosfery na plac zabaw z drewna.

Plac zabaw BeetleBox Bling XXL – całkowicie odjechany

Nasz mały plac zabaw BeetleBox Bling XXL dobrze pasuje również do małego ogrodu! Tutaj jest wiele miejsca, aby zrealizować swoje pomysły i doskonale się bawić. Tak jak we wszystkich placach zabaw, również i tutaj jest bajerancka lada oraz małe okno. Stwórz wnętrze całkowicie według swoich kreatywnych pomysłów i pokaż znajomym, jak się bawić.

Doskonała zabawa w domu na palach

Nasz dom na palach FunFactory Fit XXL zapewnia dodatkowy efekt, ponieważ ten fajny plac zabaw dla dzieci jest położony wysoko na palach i trzeba go najpierw zdobyć. Wejdź więc do tego efektownego domu na palach i wprowadź do niego znajomych! Wykuwanie planów, luzacki wypoczynek i relaks na drewnianej ławce na placu zabaw. Taka zabawa daje prawdziwą przyjemność i to jest właśnie FATMOOSE!

W domu na palach VanillaVilla Joy XXL naprawdę jest odjazdowo!

W domu na palach VanillaVilla Joy XXL można to potraktować dosłownie! Dom na palach z drewna ma fajną zjeżdżalnię, co na pewno spodoba się kumplom, z którymi można pożegnać się mega zjazdem. Kto z was jest szybszy? Nie może też zabraknąć fajnej lady. Sprzedawaj znajomym smaczne lody i chłodną lemoniadę. To może tylko FATMOOSE!