PiaskownicaCreative space for infinite fun

Piaskownice dla dzieci do ogrodu

Piaskownica doskonale wpasuje się w każdy ogród! Po odpowiednim umieszczeniu piaskownica zapewni dzieciom perfekcyjne miejsce do nieskrępowanej zabawy, taplania się w błocie i kreatywności. Piaskownica z pokrywą jest optymalnie chroniona przed wiatrem i opadami. Połącz piaskownicę z domkiem dla dzieci, aby zapewnić sobie jeszcze lepszą zabawę.

Piaskownica

Przykro nam, obecnie nie sprzedajemy piaskownic.

Piaskownice dla dzieci FATMOOSE

Piaskownica dla dzieci FATMOOSE to idealne ogrodowe urządzenie do zabawy na wolnym powietrzu. Obojętne, czy piaskownica z domkiem dla dzieci, piaskownica z ławeczką czy też plac zabaw z piaskownicą. Piaskownica łatwo wpasuje się w każdy ogród. Oferuje nieograniczoną radość z zabawy i dowolną przestrzeń do kreatywnego rozwoju. W piaskownicy dla dzieci najmłodsi mogą własnymi rękoma tworzyć świat z zamków i babek z piasku, kopać lub po prostu babrać się w błocie. W wolne popołudnie można z pewnością w kilka godzin zmontować piaskownicę, wypełnić ją piaskiem i rozpocząć dobrą zabawę.

Piaskownica z pokrywą

Daj się przekonać zaletom piaskownicy z pokrywą. Piaskownica FATMOOSE wyróżnia się szczególnie swoim naturalnym wyglądem i przekonującą jakością. W odróżnieniu od piaskownic z tworzyw sztucznych piaskownice drewniane z osłoną są bardzo trwałe i mają wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Piaskownica z pokrywą idealnie chroni drobny piasek przed warunkami atmosferycznymi i zwierzętami. Osłona piaskownicy uniemożliwia wnikanie liści i innych zanieczyszczeń, dzięki czemu piaskownica pokrywą jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Ponadto pokrywa nie zamyka się całkowicie, aby zapobiec zagrzybieniu wskutek gromadzenia się wilgoci i zagwarantować wieloletnią trwałość

Kiedy zechcesz kupić piaskownicę w naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz model odpowiadający na potrzeby swojej rodziny. Dokonaj wyboru między modelami ze zdejmowaną lub zamocowaną na trwałe osłoną. Można ją łatwo rozłożyć, uzyskując praktyczną ławeczkę. Aby dodatkowo zabezpieczyć powierzchnię zabawową przed korzeniami i robakami, można podczas montażu piaskownicy rozłożyć agrowłókninę.

Montuj piaskownice

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na samą piaskownicę, czy domek dla dzieci z piaskownicą, modele FATMOOSE naturalnie wtopią się optycznie w Twój ogród. Także huśtawka może być optymalnie połączona z piaskownicą. Przed montażem należy zaplanować dogodne miejsce umieszczenia piaskownicy, tak by nic nie przeszkodziło doskonałej zabawie. Dodatkowo można także łatwo samodzielnie zamontować osłonę piaskownicy, na przykład kiedy masz już domek dla dzieci z piaskownicą albo chcesz chronić piasek przed zabrudzeniami. Zapraszamy do naszych FAQs, gdzie znajdziesz odpowiedzi na dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów.