Zdobądź zniżkę na Black Week już teraz - tylko do 28.11.!

PiaskownicaCreative space for infinite fun

Gigantyczne zamki z piasku

Połącz huśtawkę lub plac zabaw z naszymi rewelacyjnymi piaskownicami. W FATMOOSE na pewno znajdziesz coś dla siebie – czy to stylową piaskownicę ze składaną pokrywą i ławeczkami, czy prostą piaskownicę drewnianą. Możesz kopać niesamowite tajemne przejścia i budować ogromne pałace – nic nie ogranicza Twojej fantazji! Nie może zabraknąć także folii ochronnej SmartFoil, która zabezpieczy Twoją piaskownicę przed korzeniami i robakami.

Piaskownica

Piaskownica

Piaskownice FATMOOSE to znakomite połączenie jakości i stylu! Nasze genialne drewniane piaskownice są wykonane z drewna impregnowanego ciśnieniowo i dzięki nowoczesnym wzorom nigdy nie wychodzą z mody. W super piaskownicach dla dzieci FATMOOSE masz dużo miejsca i możesz odkryć ciekawe rzeczy, takie jak składane ławeczki i wygodne oparcia. Gdy już zbudujesz swój zamek z piasku, możesz wygodnie usiąść, aby podziwiać swoje dzieło.

Chcesz budować razem z innymi dziećmi? Nie ma problemu! Na szerokich ławkach w piaskownicy SandSeat wszystkie dzieci mogą wygodnie usiąść w piaskownicy. Ta piaskownica z pokrywą nie tylko super wygląda, ale jest też bardzo sprytna: kilkoma ruchami można złożyć ławki i już piaskownica ma pokrywę.

Dodatki do piaskownic

Zawsze czysto: tutaj znajdziesz odpowiednie pokrywy do piaskownic bez pokrywy – dzięki nim nie wpadną liście, ani nie wejdą koty lub ptaki. Po zamknięciu pokrywy piaskownica staje się podestem, ławką lub stołem do majsterkowania, albo czymś innym, czego akurat potrzebujesz w swoim królestwie. Tutaj znajdziesz pokrywę piaskownicy, która idealnie pasuje do placów zabaw z piaskownicą MagicMarket Master XXL i MagicMonkey Ultra XXL. Po rozłożeniu sprytnej folii ochronnej piasek będzie zawsze czysty, bo nie dostaną się do niego żadne korzenie roślin.

Ale teraz do dzieła! W końcu jesteś tutaj, aby kupić super fajną piaskownicę! W FATMOOSE na pewno znajdziesz najlepszy model do swojego ogrodu i możesz od razu zacząć swoją przygodę.